Tiim

Mitte keegi ei suuda üksi sümfooniat vilistada.
Selleks läheb vaja kogu orkestrit.
(H.E. Luccock)

Meie tiimi kuuluvad väga erinevate annetega inimesed – igaüks mängib oma viisi, millest kokku tuleb terviklik sümfoonia. Arjal ja Kaijal on tugev akadeemiline taust tervisedenduses ning nemad vastutavad teadusliku tausta ja metodoloogiliselt tugeva uuringu eest. Outil on suurepärased organiseerimis- ja analüüsioskused. Liina teab, kuidas õppekavasid tuleb kokku panna, ja ütleb meelsasti sõna sekka. Tiina tunneb graafilise disaini soppe ja telgitaguseid, Kadri aga mitme keele hingeelu ja paneb asjad kirja nii, nagu vaja. Ning kuna iga orkester vajab võimekat dirigenti, juhatab meie vägesid suurepärane organiseerija ja suhtleja Kairi.

Juhtpartner:
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž
Postiaadress: Lihula mnt 12, 90507 Haapsalu, Eesti

Kairi Märk
+372 50 29 181
kairi.mark@tlu.ee

Tiina Alasoo
+372 5332 5455
tiina.alasoo@tlu.ee

Heli Temper
heli.temper@tlu.ee

Hele Leek-Ambur
Tervisedenduse õpetaja, tervisejuhi õppekava juht
hele@hk.tlu.ee

Partnerid:
Metropolia Rakendusteaduste Kõrgkool
Osakond: Inimeste liikumin ja funktsionaalsus, tervisedendus
Postiaadress: Bulevardi 31, 00100 Helsinki, Finland

Kaija Matinheikki-Kokko
+358 403340855
Kaija.Matinheikki-Kokko@metropolia.fi

Arja Liinamo
Arja.Liinamo@metropolia.fi

Outi Lemettinen
+358 503708120
Outi.Lemettinen@metropolia.fi

Haapsalu Kutsehariduskeskus
Postiaadress: Ehitajate tee 3, 90401 Uuemõisa, Estonia

Kadri Kauts
+372 58027972
kadri.kauts@hkhk.edu.ee img_1154_1